HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Taşyakan Aile şirketlerinden biri olan ARSLANLI inşaat ; 1979 yılında faaliyete başladı. ilk projemiz kaplıkaya siteler mh. Yuvacık sitesinde başlayan yolculuğumuz kooperatif inşaatları ile devam etti.

2000 li yıllardan sonra enflasyonun azalarak uzun vadeli kredili döneme geçince yapsat projelerini hayata geçiren 2017 yılından sonra ismini TAŞKONAK İNŞAAT olarak değiştirip şehrin her yerinde daha çağdaş, daha modern, daha konforlu projeler hedefleyen firma olduk. Bundan sonraki hedefimiz daha yaşanabilir bir Bursa için sağlıklı, sağlam, güvenilir ve temiz konutlar ve siteler yapmaya çalışmaktır.

Kalite Yönetimi

Taş Konak Yapı İnşaat ISO 9001:2008′ in gereklerine uymak için denetlenen, onaylı bir Kalite Yönetim Sistemi uygulamaktadır. Ortaklar ve personel, müşterilere verilen hizmet kalitesini maksimize etmek üzere Kalite Yönetim Sistemine bağlıdır.

Çevresel Bilinç

Kendimizi tüm uygulamalarımızda ve operasyonlarımızda en yüksek çevre standartlarını yakalamaya adadık. Çevresel önemi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve çıkarlarını karşılama konusunda taahüt veriyoruz.

Ortaklık Kurma

Projelerimizdeki ortaklık ve işbirlikçi çalışma değerlerini aktif olarak benimsiyor ve bu aydın yaklaşımı başarılı proje teslimlerine taşıyan aynı fikirdeki inşaat profesyonelleri ile çalışmayı bir görev biliyoruz.

Sağlık ve Güvenlik

TAŞKONAK İnşaatın bütün çalışanları ve uygulamadan etkilenebilecek diğer kişiler için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak önemli politika olmuştur.

Avantajlarımızdan Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın